Havuz Ekipman Kurulumu

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Ekipman Kurulumu

İstanbul Havuz Bakım, ihtiyacınız olabilecek tüm kurulum hizmetlerinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Temizleyicilerden denetleyicilere, yardım etmek için buradayız!

Havuz Mekanik Oda Kurulum

Mekanik sistemde  zamanla deformasyonlar oluşabilir.İstanbul Havuz Bakım bunların çözümü ve kurulumunda baş röl oyuncusudur.Yanlış bir makina dairesi kurulumunun ne gibi durumlar meydana getirebilcegini İstanbul Havuz Bakımı siz değerli havuz kullanıcılarımıza verdigimiz brifingler sonucu daha bilgili kullanıcılar haline gelmenizi sağlamaktayız.Herhangi bir yanlış montaj kum durumu sirkilasyon pompalarının çalışma prensibi  alan havalandırma gibi kafanızdaki soru işaretlerinizi gidermek için İstanbul Havuz Bakım profosyenel ekibinden yardım almanızı tavsiye ederiz.

 

Havuz Otomatik kontrolörleri

Otomasyon mükemmel bir rahatlıktır ve havuzunuzu bir havuz denetleyicisi ile uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu kullanışlı cihazlar, tabletinizden, akıllı telefonunuzdan veya masaüstü bilgisayarınızdan, sıcaklık ve ısıtıcıdan filtre pompasına ve havuz temizleyicisine kadar her şeyi izlemenizi sağlar. Farklı modeller çeşitli farklı özellikler sunar. Teknisyenlerimiz, istediğiniz seçenekleri sunan birini önerebilir.

Havuz Tuz Sistemleri

Havuzunuz için bir tuz sistemi kurmak, kimyasallara para kazandıracak ve havuz suyunuzu yüzme için sağlıklı tutacak mükemmel bir yatırımdır. Bu çevre dostu, güvenli ve etkili sistemler de düşük bakım ve kullanımı kolaydır. Sistem tuzu klora dönüştürdüğünde, çoğu zaman klor ile ilişkili olan klorun sertliğini yitirir. Bugün yeni bir tuz sisteminin kurulması için İstanbul Havuz Bakım’dan tahmin isteyin. Tur klor jenaratörü hakkında bilgi almak için tıklayın !

 Havuz Temizleyicileri

Otomatik havuz temizleyicileri, havuzunuzu temizlerken harcadığınız süreyi azaltmanın harika bir yoludur. Havuzunuzun sahip olduğu iç yüzey türü ve havuzunuza düşen çöp miktarı gibi bir havuz temizleyicisi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken farklı faktörler vardır. İhtiyaçlarınız için doğru havuz temizleyicisini seçmenize ve düzgün şekilde nasıl kullanacağınızı göstermenize yardımcı olabiliriz.

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA