Havuz Aydınlatması

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Havuz Aydınlatması

Havuz ışıklarınız yanıp sönüyorsa,İstanbul Havuz Bakım Hizmetleri’nde havuz onarım uzmanlarına ihtiyacınız vardır. Işıklarınızı gidermek ve en iyi eylem yolunu önerebilmek için uygun lisanslama ve uzmanlığa sahibiz.

Hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir:
  • Ampul Değiştirme – ampul patladıysa, mevcut armatürde genellikle bir ampul ve conta takabiliriz. Ampül Tası su dolu ise veya kabloya zarar varsa, o zaman Tas değiştirilmesi gerekir.
  • Ampül Tası Değiştirilmesi gerekiyorsa, deneyimli tamir teknisyenlerimiz yeni armatürü çıkarır ve Kovan içine sabitler ve test ederler.
  • LED Ampüller ve Armatürler – standart havuz ışık nişlerinin çoğu için LED aydınlatma armatürleri sunuyoruz. Bunlar% 85 daha az elektrik kullanır ve ampuller daha uzun süre dayanır. Ayrıca standart aydınlatma armatürlerinde kullanılabilecek LED ampuller de sunuyoruz.
  • LED Dönüşümüne Fiber Optik – fiber optik aydınlatmanız artık çalışmazsa veya iyi çalışmıyorsa, sisteminizi LED aydınlatma ile donatmak konusunda bizimle konuşmak isteyebilirsiniz. Her uygulamayı karşılamak için birçok farklı üreticiden çok sayıda büyük iyileştirme alternatifi var.
  • Elektrik Sorun Giderme – eğer ışığınız çalışmıyorsa, sorun bazen ışık armatürü veya ampul ile değil. Sorun GFCI’de veya kontroller ve ışık arasındaki kabloda olabilir.Teknisyenlerimiz, bu sorunları dikkatli bir şekilde gidermek ve durumunuz için en iyi eylem planını önermek üzere eğitilmiştir.
LİSANSLARIMIZ

Tüm teknisyenlerimiz ve servis müdürümüz, İstanbul bölgesinin yasaların gerektirdiği şekilde Lisansına sahiptir. Daha ucuz, yasadışı, lisanssız bir teknisyen veya servis şirketi kullanarak hayatınızı veya mülkünüzü riske atmayın.

Onarım gereksinimlerini bir havuzda toplarsanız, işlerinizi hızlı, profesyonel ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için İstanbul Havuz Bakım Hizmetlerine güvenebilirsiniz.

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA