Tamirat – Onarım

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Tamiratlar

İstanbul HavuzBakım Havuz Hizmetleri, havuz onarımı konusunda uzmanlaşmış havuz bakımı için şirketinize gitmektedir. Havuz ısıtıcıları, pompalar, filtreler ve tuz sistemleri dahil tüm havuz ekipmanlarını ve aksesuarlarını onarıyoruz. Küçük ekipman onarımlarından büyük olanlara kadar, personelimiz hepsiyle ilgilenmek için uzmanlığa sahiptir. Modern teknolojiyi onarım hizmetlerimizde kullanıyor, bu da işimizi hızlı bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Firmamız sadece en kaliteli, garantili parçalar kullanmaktadır.

Pompalar ve Motor Tamir ve Onarımı

Havuz pompaları ve motorlar, bazen yıkılan karmaşık sistemlerdir. Pompa veya motor normalden daha yüksek veya garip bir ses çıkarsa, servis ihtiyacı olabilir. Teknisyenlerimiz, pompa ve motorlarla mekanik sorunları bulmak ve bunları hızlı bir şekilde çözmek için uzmanlığa sahiptir.

Havuz Su Kaçakları

Sızan bir havuzun su faturanızı yükselterek göndermesine izin vermeyin. Havuzunuzun bir sızıntısı olduğundan şüpheleniyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. Bir sızıntıyı tamir etmek için en iyi zaman, daha kötüye gitmeden önce. Su yıkıcı bir güç olabilir ve havuzunuzu en önemli önceliğimiz haline getireceğiz.

Havuz Isıtıcıları

Havuz ısıtıcıları iyi durumda kalmak için korunmalıdır. Havuz ısıtıcınız açılmazsa veya suyu ısıtmıyor gibi görünüyorsa, teknisyenlerimiz size yardımcı olabilir. Havuz ısıtıcılarının tüm marka ve modellerini biliyoruz ve size problem için bir çözüm sunacağız. Havuz suyunu istediğin sıcaklığa getirelim.

Havuz Tuz Sistemleri

Havuz suyunu klorlu ve yüzme için güvenli kılan bir tuz sistemidir. Havuz suyunu test ederseniz ve klorsuzsa, elinizde bir sorun var demektir. Tuz oluşumu bu sistemler ile potansiyel olarak sorunlara neden olabilir. Servis randevusu almak için bizi aramaktan çekinmeyin.

Diğer Tamir Hizmetleri

Havuzunla ilgili problem varsa tamir edebiliriz. Otomatik klorlayıcıları, havuz kontrolörlerini ve donma korumalarını kötü su kalitesi sorununu gidermeye kadar, ekibimiz size yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahiptir. Skimmer onarımı veya valf değiştirmeleri veya kaçaklar veya yeşil havuz suyu gibi büyük bir problem gerektiren küçük bir probleminiz olsun, bizimle iletişime geçin.

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA