Havuz Kaplama

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Havuz Kaplama Hizmeti

Havuzunuzun görünümünü ve kalitesini kaliteli karolarla ve İstanbulHavuzBakım ile başa çıkarak özelleştirin. Havuzunuza sadece aradığınız ışıltı ve dokuyu vermek için bir dizi lüks kaplama sunuyoruz. Modern cam karo ve dayanıklı seramikten doğal taş karoya ve başa çıkma tarzına kadar, her türlü havuz stilini veya tasarım temasını tamamlamak için dünyadaki en yeni trendleri ve en yüksek kaliteyi ithal ediyoruz. Benzersiz bir havuz ve renk kombinasyonları yelpazesi arasından seçim yapın ve size benzersiz bir lüks havuz ortamı yaratalım

Havuz Cam Mozaik Kaplama havuzu Kaymaz Taş yapmak için en iyi bakmak. Rakiplerimizin çoğunun aksine, sadece kalsiyum giderimi yapıyoruz. Tüm ekipmanlarımız, kalsiyumu güvenli, etkili, uygun fiyatlı ve çevre dostu olarak temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Fırçalama fırçaları, tıraş bıçağı bıçakları, çalışmayan kimyasal maddeler, ponza taşları veya korkmuş çekiç ve keski ile bir dakika daha harcamayın. Sizin ve aileniz için hafta sonlarınızı kaydedin ve kirli işinizi yapalım.

 

Havuz İç Yüzey Temizleme

İstanbul Havuz Bakım Hizmetlerinde, havuzumuza aile üyelerimizden biri gibi bakıyoruz. Havuz Cam Mozaik temizliğinde yılların tecrübesi vardır ve havuz karolarınızın yeniden yeni görünmesini sağlayabiliriz. Ayrıca havuz fayansı, havuz duvarları ve yüzeyler için asit yıkama ve kalsiyum giderme konusunda uzmanız.

Havuz suyunu kirleten zararlı kimyasallar hakkında endişeli misiniz? Asla korkmayın, havuz kiremit temizlik için birçok yöntem sunuyoruz ve havuz suyuna havuz suyuna zarar vermeyecek şekilde hizmet verebiliriz.

Havuz Fayansları ve Havuz Taşları

Örnekler için bizimle iletişime geçin ve bunları size en kısa sürede ulaştırırız. İhtiyacınız olursa bizi arayın;

  • Cam ve seramik mozaik havuz karoları
  • Granit, Traverten, Kaymaz Taşlar dahil olmak üzere taş karolar ve döşeme taşları
  • Havuz İçi Florgress Taşları
  • Cam ve Seramikte Özel ve Hazır Mozaik Resimleri
  • Özel özellikli duvarlar ve yığılmış taş kaplama
  • Havuz SeraPool

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA