Havuz Otamasyonu

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Havuz Otamasyonu

Havuzunuz, arka bahçenizin “eğlence merkezi” dir. İstanbul bölgesinde inşa edilen yeni havuzların% 80’inin bir otomasyon sistemi tarafından kontrol edildiği tahmin edilmektedir. Henüz yapmadıysanız, arka bahçenizdeki vahayı bir sonraki seviyeye çekmek için havuz otomasyon sistemini kullanmayı düşünün. Müşterilerimiz, havuz otomasyonunun sağladığı ek fayda ve kullanım kolaylığını sever!

Havuz otomasyon sisteminiz eski veya eskiyse, önermek için bazı mükemmel seçeneklerimiz var. Havuz Servisi, İstanbul Havuz Bakım A.Ş. en büyük garanti şirketlerinden biridir! Otomasyon kurulumu ve programlanması konusunda uzmanız.

Havuzunuz Yükseltmeye Hazır mı?

İstanbul Havuz Bakım mevcut havuz otomasyonunuzu İstanbul’da değerlendirebilir ve sisteminizin daha verimli çalışmasını sağlayabilecek değişiklikler önerebilir. Programların bazen elektrik kesintileri veya daha fazla havuz özelliği eklenmesi nedeniyle değiştirilmesi gerekir. Eski sistemler de komple sistemi değiştirmeden kurulabilen yeni devre güncellemelerine sahiptir.

Mevcut havuz otomasyonunuzu güncellememiz hakkında bize sorun! +0507 514 4857 numaralı telefondan bizi arayın veya çevrimiçi olarak bize ulaşın

Otomasyonun Kurulumu Kolay, Yönetmesi Kolay

Çalışmayı yapın ve planlama ve işletme havuzu ve spa ısıtması, filtreleme ve temizleme döngüleri konusunda endişelenmeyin. Bu özellikleri sunan çeşitli isteğe bağlı denetleyiciler arasından seçim yapabilirsiniz:

  • Tüm fonksiyonlar, Yük Merkezi’nden tek tuşla kolay erişim ile kontrol edilir.
  • Daha fazla rahatlık için çeşitli isteğe bağlı, kullanımı kolay uzaktan, kablolu veya kablosuz kontrol cihazları
  • Optimum verimlilik için günlük ekipmanın tam programlanabilirliği. Değişken havuz / spa kullanım kalıpları için veya pik verimliliğini korumak için ekipman eklerken veya değiştirirken yeniden programlayın.
  • Tümleşik arıza teşhisi servisi kolaylaştırır. Yerleşik, kendi kendini sınama tanılama, belirli işlevlerin doğru şekilde çalıştığını doğrulamanızı sağlar ve bir tanılama ekranı, sorun giderme ve onarım için başarısızlık bildirir.

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA