Olimpik Havuz Bakımı

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Havuz Bakımı

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. özellikli ticari mülklere havuz bakım hizmeti veriyoruz.Havuzunuzu rutin havuz bakım servisi ile temiz, verimli ve güvenli tutun. Temiz bir ortamın sağlanması, herhangi bir havuz profesyonelinin amacıdır, öyleyse neden diğerinden birini seçmelisiniz? Kalite ve güvenilirlik iki iyi nedenden ötürüdür, ancak aynı zamanda sertifikalı bir havuz teknisyenine ihtiyacınız vardır, yerel “kurallar ” bilinir ve ortaya çıkabilecek tüm onarım ve yenileme işlemlerini üstlenebilir.

İyi haber, İstanbul Havuz Bakım 7 gün 24 saat hizmet veren çok günlük servis sözleşmeleri sunması. Ve tüm üsleri ele alıyoruz: Bir şey ters giderse, akıllı bir tamir ile orada olacağız. Mevcut havuzunuzu yükseltmek isterseniz, hazır ve deneyimliyiz.
İSTANBUL HAVUZ BAKIM’DA ESNEK HAVUZ TEMİZLİK HİZMETİ

İstanbul Havuz Bakım Hizmetleri, havuz sahiplerinin farklı ihtiyaçlara ve bütçelere sahip olduğunu anlar; bu nedenle haftalık, iki haftalık ve aylık havuz bakım paketleri sunuyoruz. Güvenilir bir havuz temizliği seçeneğiniz olduğunda neden kimyasal maddeler ve yoğun çalışma havuzu temizliğiyle uğraşıyorsunuz? Bugün İstanbul Havuz Bakım ile iletişime geçin ve boş zamanınızı temiz,sağlıklı bir havuzda geçirerek geçirin.

HAVUZ BAKIM HİZMETLERİ

Havuzunuzun ne kadar sıklıkla servis edilmesini seçmiş olursanız olun, deneyimli havuz servis teknisyenlerimiz havuzunuzun temiz ve dengeli olmasını sağlamak için büyük özen gösterir. Havuz bakım paketlerimiz şunları içerir:

  • Vakum Havuzu
  • Digital Fatometre İle Ölçüm Ve Raporlandırma
  • Duvar Fırçalama
  • Denge Tankı Temizleme
  • Taşma Kanalları Temizleme
  • Havuz Kimyasalları
  • Doğru Ekipman Kullanımı
  • Ters Yıkama
  • Durulama
  • Mekanik Oda Pompa Flitreleri Temizleme

İstanbul Havuz Bakım Servisi ile, havuz müfettişlerimizin sunduğu hizmetlerle havuzunuzun her zaman temiz ve hazır olacağından emin olabilirsiniz.

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA