Tuz Klor Jenaratörü

ANTECH TUZ KLOR JENARATÖRÜ

İstanbul Havuz Bakım  Firması Olarak Yerli Malı  Antech Tuz Klor Jenarötörü Ekolojik Havuz Sistemimizdir. Satışını Montaj Sonrası Destek Gibi Bir Çok Konuda Çözümlerini Sunuyoruz

Antech Tuz Cihazı basit, güvenilir, sağlam tuz klor jeneratörüdür. Montajı ve kullanımı son derece basit olan bir cihazdır. Hücre rekorlarını sıkmak veya gevşetmek için anahtara gerek yoktur, el ile sıkılması yeter gelir. Hücre çevresi kanatlar ile güçlendirilmiş olup hücre gövdesi 7 bar basınca kadar dayanıklıdır. Akış kontrol şalteri ve ısı sensörü vardır. Hücre içerisinde su akışı durduğu zaman klor üretimi de otomatik olarak durur.

Havuz suyunda, gözyaşındaki tuzluluk ile aynı oranda tuz konsantrasyonu sağlayarak, tuzdan elektroliz yoluyla klor üreten cihazlardır. Cihaz kireçlenmeye karşı elektrodunu belirli aralıklarla temizleme özelliğine sahiptir. Elektrodlar titanyumdan mamuldur ve 14000 saat ömürlüdür. Tüm Resilience modelleri deniz suyunda da kullanılabilir. Önerilen min. tuzluluk oranı 4000 ppm’dir. (= 6 kg/m3 ) Deniz sularındaki tuzluluk oranı ortalama 35000 ppm’dir.

Havuz kimyasalları kullanımı ve İşletme giderlerinde % 90 gibi bir ekonomi sağlar. Artık havuzunuzda klor ve yosun önleyici kullanmanıza gerek yoktur. Kullanımı çok kolaydır. Havuzunuza sadece deniz suyunun 1/7 si kadar( insan gözünün hissedemeyeceği bir oranda) tuz ilave ediyoruz. Deniz den su alınan yerlerde tatlı su ile karışım yapılabilir. ( Eğer istenirse TAM DENİZ SUYU ile çalışabilir). Artık cihazımız tuzdan yerinde dezenfektan üreterek dışardan kimyasal uygulaması sona erdirecektir. Havuz sirkülasyon pompasına bağlı olduğundan her daim üretim yaparak homojen bir dozajla ma sağlayacaktır. Size havuzun keyfi kalacaktır. Bizden Fiyat Almadan Tuz Klor Jenaratörü Montajı Gerçekleştirmeyin.

ŞİMDİ ARA