Havuz Denetimleri

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Havuz Denetimleri

En büyük etken, İstanbul Havuz Bakım‘da ayırt edici olan POOLTEST hizmeti; Zamanında raporlama, hızlı bir şekilde doğru çalışma, anında gerçek zamanlı iş, her seferinde zaman farkını ortaya çıkarır. Ve zaman, para ve baş ağrıları gibi sigorta profesyonellerini kurtarıyor!

Müfettişimizin çalışmasına, gerçek kayıp nedeninin doğru bir şekilde bildirilmesiyle birlikte tam bir güvene sahip olun. Müfettişlerimiz iyi iletişim kurarlar ve mülk sahipleri her zaman profesyonel davranışlarını takdir ederler.

YÜZME HAVUZU DENETİM  HİZMETİ 7 GÜN-24 SAAT

İstanbul Havuz Bakım Hizmetleri, herhangi bir havuz ya da spa ile ilgili talepler için sigorta endüstrisine haftada 7 gün çözüm sunar. Havuzlarda, spalarda, spa küvetlerinde, su kayağı alanlarında veya uzmanlık alanından uzmanlık için gerekli olan uzmanlık için lütfen +0507 514 48 57 numaralı telefonumuzu arayın ya da çevrimiçi olarak bize ulaşın.

Müşteri servisi sürekli olarak izlenir. Müfettişlerimiz iyi bir iş çıkarır, böylece mülk sahibi memnun olur ve işinizi kolaylaştırır. Sadece iyi iletişim kuran saygılı ve saygılı profesyonelleri kullanıyoruz. Herhangi bir durumla başa çıkmak için gereken bilgiye sahipler ve birlikte çalışmak çok kolay.

Yapılan fiili hasarı değerlendirmek için denetimler yapar ve ayrıca hasarın nedenini ve kökenini belirleriz.

YÜZME HAVUZU DENETİM HİZMETLERİMİZİN TARİFİ -% 100 MEMNUNİYET GARANTİSİ

Yer üstü havuzları, kaplıcaları ve Yüzme havuzları ile ilgili iddiaları ele almak için sigorta eksperleri ve talep uzmanları ile birlikte çalışıyoruz. Lisanslı müteahhitler ve mühendisler ağımız, uzman tanık sertifikası gerektiren durumlar için de mevcuttur. Havuz ve spa denetimlerinden bazıları şunlardır:

  • Kasırga (rüzgar ve sel) hasarı
  • Havuzda kurum ve kül
  • Sağanak Yağmur
  • Sıva Çatlama
  • Rutin Havuz Bakımı
Ayrıca, sigorta uzmanına, hasar raporu, neden ve menşe raporu ve yalnızca gerekli onarımları yapmak için bir maliyet tahmini ile birlikte tedarik etmekteyiz.

Biz İstanbul çapında bir hizmetiz. Sigorta şirketi veya hak talebinde bulunan taraf, lisanslı müteahhitlerimizin işi tamamlaması için planlamamızı isterse, işi öngörülen miktarda karşılamaya hazırız. Müfettişlerin çoğu 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve hepsinin en az 7 veya daha fazla yıllık deneyime sahip bina ve onarım havuzları vardır.
Başkanımız, yıldız hizmetinin sağlanması için şirketin tüm yönlerini denetler.Raporlarımızla% 100 memnuniyet garantisi sunuyoruz. Rapordan tamamen memnun kalmazsanız, raporu memnuniyetle yeniden yapacağız ya da rapor için sizden ücret almayacağız.
YÜZME HAVUZU DENETİMLERİ – UZMANLIK UZMANI

Herhangi bir havuz ya da su manzarası ile ilgili iddialar için mahkemede tanıklık için uzmanlarımız var. Örneğin, bir uzman 3 farklı lisansa sahip bir tesisatçı, elektrikçi ve havuz oluşturucudur. Bir diğeri ise 30 yıldan fazla 16.000 havuzu kapladı. Üçüncü bir denetçi, itfaiyenin yangın nedenini araştıran lisanslı bir havuz yüklenicisidir.

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA