Havuz Yapımı

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Havuz Yapımı

Türkiye’ye yerleşik İstanbul Havuz Bakım Hizmetleri, her türlü su yapıları ve su şekilleri konusunda uzmanlaşmış 10 yılı aşkın ticari yüzme havuzu deneyimine sahip bir tasarım inşaat firmasıdır.

Uğurcan Topçu ve Barış Sürücü, beş yıl önce küçük bir konut bakım ve servis şirketi olarak İstanbul Havuz Bakım şirketini kurdular. Havuz Servislerinin kaliteli hizmet, yenilikçilik ve bozulmamış, özel tasarım konusundaki özveri, hızlı bir şekilde su ürünleri inşaatı ve tasarım endüstrisinin en iyi liderlerinden biri olarak ortaya çıkmasını sağladılar.

Üstünlük, verimlilik ve garantili müşteri onayına olan bağlılığımız, Havuz Hizmetlerinin su yapı inşaat sektörünü yeniden şekillendirip yeniden markalaştırmanın yollarından sadece birkaçıdır. İstanbul Havuz Bakım Hizmetlerinde markamızın başarısının tamamen ekibimizin yeteneklerine bağlı olduğunu biliyoruz. Bu nedenlerden ötürü,İstanbul Havuz Bakım Hizmetleri, sürekli olarak en ileri ve gelişmiş hizmetleri sunabilmemizi sağlamak için, ileri düzey kurslara sürekli olarak katılabilmek için yüksek vasıflı ustalar, makine mühendisleri ve tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz gerektirir. Uzmanlık, yenilikçi teknik ve özveri üzerine kurulan İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Hizmetleri, şirketimizin, İstanbul alanındaki en zorlu ve büyük ölçekli su projelerinin bazılarını üstlenmesini ve tamamlamasını sağlamıştır.

10 yılı aşkın süredir, İstanbul Havuz Bakım sektörde güvenilir bir itibar geliştirdi, bu da profesyonel ortaklıkları başkalarıyla birlikte geliştirmemizi ve sürdürmemizi sağladı, böylece her projeye mümkün olan en iyi çözümü ve kişisel bakış açısını getirmemizi sağladı. . Çalıştığımız diğerleri: Millennium Havuz Servisi ve Tadilatı, Havuz Hizmetleri İnşaat Betonu, Havuz Hizmetleri Havuz Yönetimi, Paslanmaz Çelik Havuzları sağlayan Aksesuar Ürünleri, en kaliteli ürünü tasarım mükemmelliği içinde sunmamızı sağlar. Havuz Hizmetlerinde, hiçbir projenin, “herkese uygun tek şey” olduğunu biliyoruz ve davet mektubumuzu size sunma potansiyeli için heyecan duyuyoruz.

İstanbul Havuz Bakım Hizmetleri inşaatı, İstanbul Bölgesi’nde herhangi bir büyük ölçekli projeyi yürütmek için tamamen lisanslı deneyimli bir Ticari / Konut Yüklenicisi’dir

HAVUZ SERVİS İNŞAATI

İnşaat ekiplerimiz çok yetenekli ustalar ve deneyimlerinde hiç yok. Tasarım ve inşaat yönetimi ekibimiz, işimizdeki en yüksek kaliteyi ve projenizin sulu bölümünün zamanında inşaatını sağlayacaktır. İnşaat ekiplerimiz her tür su inşaatı konusunda ustalaşmışlardır ve projenizde olabilecek diğer ticaret ve disiplinlerle birlikte çalışacaktır.

YENİLEME VE TADİLAT

İstanbul Havuz Bakım tasarım ve inşaat profesyonelleri rehabilitasyon veya restorasyon projenizin her adımında orada olacak. Tasarım ekibimiz, vizyonunuzu güzel ve işlevsel bir tasarıma getirmenize yardımcı olacak ve inşaat bölümümüz bunu gerçeğe dönüştürecektir. Tüm projenizi konseptinden, çevre düzenlemesi ve gerekli tüm ticaret işlerinin rehabilitasyonu veya yeni inşaatı da dahil olmak üzere% 100 anahtar teslim inşaattan geçireceğiz.

SERVİS BÖLÜMÜ

Haftalık bakımdan yeni bir güvenlik kapağı takmaya kadar,İstanbul Havuz Bakım Hizmetleri birçok farklı havuz servis paketi sunmaktadır. İstediğiniz herşeyi halledebiliriz – havuzunuzu açıp kapatarak havuzunuzu tuz jeneratörüne yükseltmek.

Müşteriler, kendi seçimlerini kendileri için on yıllarca süren profesyonel anlayışla destekleyerek kendi seçimlerini yapma yeteneklerinden yararlanırlar. Asla baskı altında değildirler ve tasarım oluşturma sürecine istedikleri kadar veya az katılım göstermeye teşvik edilirler. Müşterilere en geniş seçenek yelpazesini sunmak için teknoloji ve malzeme geliştirmenin öncülüğünü sürdürmenin önemini biliyoruz.

Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz. Ofisimize ulaşmak için lütfen +0507 514 4857 numaralı telefonu arayın ya da talep edilen bilgileri doldurun.

Ticari Projeler ve Müşteriler şunları içerir;

 • Olimpik Havuzlar
 • Villa Havuzları
 • Kapalı Havuzlar
 • Spa Havuzları
 • Süs Havuzları
 • Masaj Havuzları
 • Şok Havuzları
Müşteriler
 • İstanbul Şehri Ve Genel Hizmet
 • Yüzme Havuzu Bakım
 • Yüzme Havuzu Servis
 • Mekanik Oda Yenileme
 • Havuz Yapım
 • Masaj Havuzu Yapım
 • Spa Yapım

Bugün ticari alanınızda yepyeni bir havuz oluşturmaya başlayın. Ekibimiz size en kaliteli hizmeti sunmayı ve tüm çalışmalarımızdan tamamen memnun kalmanızı sağlamayı taahhüt eder. İstanbul Havuz Bakım hizmetimiz hakkında  +0507 514 4857  daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın!

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA