Havuz Tadilatı

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Tadilatlar

Yeniden sıvama, yeniden biçimlenme veya başka bir havuz yenileme işlemine mi ihtiyacınız var?

Daha yeni, daha büyük, daha iyi veya daha teknolojik olarak gelişmiş bir yüzme havuzunu mı düşünüyorsunuz?

İstanbul Havuz Bakım Tadilat, onarım ve iyileştirmeler dahil her türlü havuz yenileme konusunda uzmanız. Havuzunuza biraz sevgi göstermeye hazırsanız veya büyük bir arka bahçe güncellemesi için zamanınız varsa bizi arayın! Mevcut havuzunuzu dikkatli bir şekilde analiz edeceğiz, istediğiniz sonuçları elde etmek için mevcut çeşitli seçenekler üzerinde yürüyeceğiz, en iyi çözümleri seçmenizde size rehberlik edecek ve seçtiğiniz havuz yenileme için ayrıntılı bir maliyet tahmini hazırlayacağız.

İstanbul Havuz Bakım birçok havuzu yeniledik ve yeniden düzenledik. Havuz iyileştirme ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, herhangi bir işi tamamlamak için gereken beceri ve deneyime sahibiz. Düzgün yeniden sıva işlerinden kapsamlı havuz genişletmelerine kadar her şeyi yaptık. Tüm dış mekan ortamlarını açıklamak için başka satıcılarla bile ortaklık kurduk! Hayallerinizdeki havuzu yaratmak için düşünülecek çok özellik var!

Popüler Havuz Yenileme Özellikleri
Özellikler ekleyebiliriz;
  • Kara Sıva
  • Cam Mozaik Kaplama
  • Mekanik Oda Yenileme
  • İzalasyon
  • Havuz Aksesuarları
  • Havuz Bakımı
Havuz Yenileme Uzmanları ile iletişime geçin

10 yılı aşkın bir süredir İstanbul Havuz Bakım A.Ş. İstanbul topluluğuna kaliteli havuz hizmeti vermektedir. Şimdi 5 yıldızlı hizmetimizi Ugurcan Topçu ve Barış Sürücü olarak genişlettik. Müşterilerimiz işimizi seviyor ve biz de biliyorsunuz. Havuz temizliğinden ekipman onarımına ve hatta villa havuzu denetimlerine kadar, bize güvenebilirsiniz. Sizinle işbirliği yapmaya ve özel bir havuz yenileme tahmini hazırlamaya her zaman hazırız. Bulunduğunuz yeri ziyaret etmek için bir İstanbul Havuz Bakımı teknisyenini planlamak üzere bizimle iletişime geçin.

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.
Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA