Hakkımızda

İstanbul Havuz Bakım, 10 yıllık tebrübesi ile Türkiye’de yüzme havuzu ve SPA sektörünün öncülerindendir.İstanbul Havuz Bakım, konusunda uzman, profesyonel ekibi ile havuz,  SPA projelendirmesinden başlayarak tasarım, uygulama ve uygulama sonrası destek aşamalarına kadar dünya standartlarında hizmet vermektedir. Bu çerçevede İstanbul Havuz Bakım, müşterilerinin bütün özel isteklerini, teknik, estetik ve kaliteyi en iyi şekilde sentezleyerek yerine getirir.Havuz Bakım servis konusunda Elektromekanik tesisatları ve tüm detayları ile anahtar teslim olarak gerçekleştirmektedir.SRC Havuz, dünyanın en kaliteli markalarının havuz suyu kimyasalları, havuz, sauna, buhar banyosu ekipman ve aksesuarlarının satışını yapmakta, geniş bir müşteri yelpazesine de servis ve bakım hizmeti vermektedir. İstanbul Havuz Bakım, Yönetim Kurulu Başkanı Barış Sürücü 2008  yılından itibaren her çeşit havuz projesinde bulunmuş gerekli  tüm belge ve serfitikaları mevcuttur havuz&spa konusunda çözüm ortağınız olucaktır. Dünyada gelişen teknolojiyi ve yeni akımları yakından takip eden İstanbul Havuz Bakım, ülkemizin önde gelen isimleri ve kuruluşlarından oluşan referansları ile sektörün lider firması olma özelliğini korumakta, gerçeğe dönüştürdüğü yüzlerce prestijli havuz ve SPA projesine her geçen gün yenilerini eklemeye devam etmektedir.

HAVUZ BAKIMI & SERVİS

İstanbulHavuzBakım önde gelen Yüzme Havuzu Şirketi olarak uzun yıllardan beri sektörün en iyi uygulamalarını yöneten ve en son teknolojik gelişmelerin ön saflarında yer alan bir şirkettir.

PROFESYONEL HİZMET

İstanbulHavuzBakım daha yüksek performans almaya ne dersiniz? Sertifikalı uzmanlarımızla sunduğumuz proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerimiz ile Pretij olarak bir adım önde olduğunuzu belirtmek isteriz

NEDEN REKABETÇİLERİMİZ DEĞİL BİZİ SEÇİNİZ?

İstanbulHavuzBakım Servisi, bunu sürdürmenin tüm stresleriyle uğraşmak zorunda kalmadan keyfini çıkarabileceğiniz bir havuz deneyimine sahip olmanızı ister. Size mükemmel bir hizmet sunarken size şeref ve dürüstlükle davranacağımıza söz veriyoruz.

Havuz Servisi, müşterinin servis ihtiyaçlarına zamanında cevap vererek yüksek kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. İstanbul Havuz Bakım Özellikleri ;

  • Hızlı acil 7/24 servis için gerçek zamanlı GPS özeliklli Araçlarımız
  • Gerekli belgeli ve sertifikalı havuz servis teknisyenleri
  • Yüzme havuzu temizleme, onarım,tadilat ve mekanik oda
  • Her türlü havuz ekipman,kimyasal ve son  teknoloji havuz  dezenfeksiyon sistemlerinin en kısa süre teminini siz değerli havuz kullanıcılarının hizmetine sunmakta
  • Olimpik havuz yenileme
  • İstanbulHavuzBakım Havuzları Servis Merkezi

10 Yıldan Fazla Deneyim

+ +
SERVİS VERİLEN HAVUZLAR
+ +
TAMİR YAPILAN HAVUZLAR
+ +
İNŞA ETTİĞİMİZ HAVUZLAR
+ +
MUTLU MÜŞTERİLER

Misyon & Vizyon

İSTANBUL HAVUZ BAKIM VİZYONU
İstanbulHavuzBakım Havuz Hizmetleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarını her şeyin üstünde tutmaya devam edecektir. Müşteri listemizi büyüttüğümüzde kişisel güvencemizi her siteye taşıyacağız. Havuz Hizmetlerini, çalışanlarımızın ailelerini desteklemek için müsaitlik durumuna sahip, aile tarafından işletilen küçük bir işletme olarak inşa etmeye devam edeceğiz.
İSTANBUL HAVUZ BAKIM MİSYONU
Başlıca İstanbulHavuzBakım kurumsal hedefler, müşterilere istisnai bir hizmet seviyesi sağlamak, tedarikçilerle yakın ve karşılıklı olarak yararlı ortaklıklar kurmak, çalışanlar için kariyerleri ödüllendirmek ve tatmin etmek ve aynı zamanda şirket varlık tabanının büyümesini sağlamak ve aynı zamanda bölgeye ve ortamı.

Bizim Takım

Barış Sürücü

Havuz Tadilatı Konusunda 10 Yıllık Deneyim Havuz Suyu Oparatörü

Barış Sürücü
Sahibi / Havuz ve Spa Teknisyeni

Barış Gerekli Belgelere Sahip Havuz Suyu Oparatörü

Hilal Sürücü
Yönetim Bilişim

Şirketin liderliği ile ilgili yüksek bir organizasyon standardı oluşturuyor

Barış Sürücü
Havuz / Spa Mekanik

Havuz sektöründe 10 yıllık deneyim

ŞİMDİ ARA