Havuz Bakım

Working time:
Office Work time:
Pazartesi-Cumartesi : 09:00 - 19:00 / 6 gün
Our address:
Yenişehir Mahallesi İstifci Sokak No:1 D:4 Beyoğlu/İSTANBUL
Call us:
0507 514 4857

Havuz Bakımı

Havuzunuz kirli, lekeli ya da başka şekilde gösterişsiz midir? Yardım edelim. Havuz İç yüzey yıkama, yıllık olarak, kuş pisliklerini, yiyecekleri, yağ lekelerini ve altta kalan yüzeyi kalıcı olarak lekeleyebilmeleri veya zarar verebilmeleri için, yaya trafiği, yapraklar veya diğer döküntülerin bıraktığı diğer işaretleri kaldırmak için gerçekleştirilmelidir.

Sadece birkaç saat içinde İstanbul merkezli yüksek eğitimli üniformalı profesyonellerden oluşan ekibimiz havuzunuzu ve havuz güvertenizi kirli ve pisliğinden temiz ve bozulmamışa dönüştürecek. Yıllarca ihmal edilen havuzları alıp yeni gibi görünmelerini sağlayabiliriz.

Hizmetimiz sadece kozmetik olmaktan öte, temiz olmayan  bölgelerinden gelen kirli su akışı kirliliğe, kirliliğe ve birikiminize karşı havuzunuza taşınmakta ve bu sayede daha fazla kimyasal ve filtrede daha fazla bakım ve maliyet tasarrufu sağlanmakta ve ek yıpranma ve yıpranma söz konusu değildir. Havuz ekipmanın üzerinde.

Katılımsız kalan havuz İç Yüzey en kötü sonuç, zamanla yüzeyin bozulmasına neden olarak binlerce Liralık hasara neden olabilir. Havuz yüzeyinizi temiz tutmanın nominal maliyeti, neden olabileceği hasarı onaracak kadar ağır basar.

Havuz Basıncı Yıkama Uzmanları

İstanbul Havuz Bakım kaplamalarına ciddi şekilde zarar verebilecek yüksek basınçlı akışlara başvurmadan yüzeyini eşit bir şekilde temizlemek için ısıtılmış su kullanan profesyonel yüzey temizleyicileri kullanıyoruz.

Yüksek eğitimli, 10 yıllara dayanan iş deneyimini yaşatır.Sabunlar, deterjanlar ve asit ile ilgili geniş bilgi birikimimiz, kirler, kir ve kirlerin yapıya veya çevremize zarar vermeden etkili bir şekilde çıkarılmasını sağlar.
Basınçlı Yıkama hizmetleri
  • Ticari, Endüstriyel ve Konut Gücü Yıkama veya Basınçlı Yıkama
  • Cam Mozaik ve Ahşap Tik’in  Yeniden Kapatılması
  • Düşük Basınçlı Flitre Yıkama
  • Yüksek Basınçlı Denge Tankı Ve Taşma Kanalı Yıkama
  • Kaymaz Taşlar
  • Havuz Çini

Herhangi bir sorunuz varsa veya Anket Hizmetleri Basınçlı Yıkama ve iş süreçleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen 0507 514 4857 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

İstanbul Havuz Bakım

İstanbul Havuz Bakım A.Ş. Talepleriniz Aynı Gün Değerlenmekte Size En Yakın Servisimiz 24 Saat İçinde Adresinize Gelip Ücretsiz Keşif Yapmaktadır.

Talebiniz Başarıyla İletildi.

Bir Hata Oluştu Lütfen İletişim Formunu Kullanın.




Talep Ettğiniz Hizmet.

Havuz BakımıHavuz İnşaatıHavuz Tadilatı

Havuzunuzun Boyutu

Villa HavuzlarıKapalı HavuzlarOlimpik Havuzlar

Havuz Servisiniz Hangi Gün Olsun İstersiniz?

BugünYarınBir hafta Sonra1 Ay Sonra

ŞİMDİ ARA